Спеціальні потреби

Amazon сплатить штраф через звинувачення у роботі в Криму та інших порушеннях санкцій США


Компанія роздрібної Інтернет-торгівлі Amazon погодилась сплатити штраф обсягом 134 523 долари в рамках врегулювання звинувачень у порушенні санкційного режиму США в Криму, Ірані та Сирії.

«Очевидні порушення Amazon не були кричущими, також компанія добровільно їх розкрила», - йдеться у заяві Міністерства фінансів США, оприлюдненій в середу.

Міністерство відзначило, що компанія виправить свою автоматичну систему, щоб замовлення не можна було зробити з територій, що підпадають під санкції, а також, щоб таке замовлення не могли робити підсанкційні особи. Раніше система мала вагомі недоліки, зазначили у міністерстві.

«В деяких випадках, у замовленні чітко зазначалась юрисдикція, що перебуває під санкціями, або відома альтернативна назва цієї юрисдикції, але система Amazon не виявляла цю угоду для перегляду, - йдеться в заяві відомства. - Наприклад, система Amazon не виявляла замовлення з адресними полями «Yalta, Krimea», [що є варіацією написання Крим (Crimea) - ГА].

Продаж товарів особам в порушення санкцій відбувався протягом періоду з 2011 по 2018 роки, зауважують у Міністерстві фінансів США.

Дивіться також: Конгресменів США закликали відмовити в легітимності Путіну після псевдореферендуму в Росії. Відео

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG