Спеціальні потреби

У США 10 осіб звинуватили у масштабній контрабанді крадених iPhone, iPad та Apple Watch рейсами «Аерофлоту»


Правоохоронці США заявили про висунення звинувачень 10 особам в контрабанді електроніки виробництва Apple на 50 мільйонів доларів.

За звинуваченнями, за вказівкою визначених осіб, готівку та товари перевозили пасажири «Аерофлоту» а також члени екіпажу. Багато з цих пристроїв були краденими.

Звинувачення оголосила прокуратура Нью-Йорка за результатами розслідування ФБР та Митної служби США, а відповідне повідомлення розмістило на своєму сайті Міністерство юстиції США.

«Якщо ви думаєте, що можна зловживати посадами в іноземних авіалініях, щоб контрабандою перевозити незаконні товари на мільйони доларів до Росії, то відповідь: «Нєт», - заявив помічник виконуючого директора ФБР Вільям Свіні. - Служба ФБР в Нью-Йорку і наші партнери з інших установ пильнують і ми серйозно ставимось до обов‘язку захищати закони і Сполучени Штати».

За повідомленням правоохоронців США - обвинувачені є теперішніми, або колишнім співробітниками «Аерофлоту». Однак, сама компанія цу заперечує.

Вісім обвинувачених було заарештовано в понеділок, а двоє переховуються. Під час арешту у підозрюваних виявили 600 000 доларів готівки а також велику кількість електронних пристроїв, повідомили у Мін‘юсті США.

В результаті розслідування, Державний департамент США скасував близько 113 віз співробітників «Аерофлоту».

В компанії «Аерофлот» заперечили, що особи, проти яких висунуті звинувачення, є теперішніми, або колишніми співробітниками компанії і заявили, що компанія співпрацює з диппредставництвами Росії в Нью-Йорку для з‘ясування обставин справи.

Речник Кремля Песков заявив російським ЗМІ, що «Аерофлот» має всі можливості, щоб відповісти на звинувачення.

Дивіться також: Франція готується депортувати понад 230 осіб, яких підозрюють у екстремізмі. Відео

Франція готується депортувати понад 230 осіб, яких підозрюють у екстремізмі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:34 0:00

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG