Спеціальні потреби

Захід про президента Порошенка! НАЖИВО

За данними екзит-полів, переконливу перемогу на виборах президента України отримав Петро Порошенко.


Згідно з результатами Національного екзит-пола, Порошенко набрав 55,9% голосів. Друге місце посідає Юлія Тимошенко, яка отримала 12,19% підтримки. На третьому місці Олег Ляшко8%.

Суперечливий журналіст Грем Філліпс поспішив поцікавитись, чи зможе Порошенко добитись демонтажу хоч одної барикади на Майдані перш ніж поїде на Донбас.

Натомість, Олександр Клімент з "Eurasia Group" відзначив у Twitter, що Порошенко є "олігархом, який переміг у революції, покликаній покінчити з усіма олігархами".

"Порошенко представляє все проти чого боровся Майдан. Очікуйте політичної нестабільності навіть без втручання Росії", - відзначив Клімент.

Водночас, на думку експерта, Порошенко має історичну нагоду змінити шлях України.

"Для цього йому треба подолати власну спадщину та спадщину країни...".

Натомість колишній посол США у Росії Майкл Макфол відзначив у Twitter, що суттю демократії є "вміння програвати вибори та сприймати їх результати".

СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ!

21:10 25.5.2014
Журналісти та експерти після оголошення результатів екзит-полів кепкують зі страшилок російських ЗМІ про нацистів в Україні.

"Як і очікувалось, у країні яка кишить нацистами, фашистами та іншими зомбі історії Ярош отримав колосальну підтримку", - жартує Олександр Клімент з "Євразія груп".
21:11 25.5.2014
"От і кінчилась популярність "фашистів", - твітить Джемі Кірчик.

"Exit-polls Ukrainian far-right: 0,9%, : 1,3%".
21:12 25.5.2014
РАПТОМ РАМЗАН КАДИРОВ - відходимо від західного формату.

"Абсолютно обескураживает второе место аферистки Тимошенко, это просто какой-то сюр. Черт с ней. Теперь главное кровопролитие остановить", - твітить голова Чечні.
21:14 25.5.2014
Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкевічус : "Рекордна явка на виборах в Україні та очевидний переможець. Люди показати що вони стоять за Україну!".

Більше

XS
SM
MD
LG