Спеціальні потреби

Захід про президента Порошенка! НАЖИВО

За данними екзит-полів, переконливу перемогу на виборах президента України отримав Петро Порошенко.


Згідно з результатами Національного екзит-пола, Порошенко набрав 55,9% голосів. Друге місце посідає Юлія Тимошенко, яка отримала 12,19% підтримки. На третьому місці Олег Ляшко8%.

Суперечливий журналіст Грем Філліпс поспішив поцікавитись, чи зможе Порошенко добитись демонтажу хоч одної барикади на Майдані перш ніж поїде на Донбас.

Натомість, Олександр Клімент з "Eurasia Group" відзначив у Twitter, що Порошенко є "олігархом, який переміг у революції, покликаній покінчити з усіма олігархами".

"Порошенко представляє все проти чого боровся Майдан. Очікуйте політичної нестабільності навіть без втручання Росії", - відзначив Клімент.

Водночас, на думку експерта, Порошенко має історичну нагоду змінити шлях України.

"Для цього йому треба подолати власну спадщину та спадщину країни...".

Натомість колишній посол США у Росії Майкл Макфол відзначив у Twitter, що суттю демократії є "вміння програвати вибори та сприймати їх результати".

СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ!

23:47 25.5.2014
Деймон Вілсон : "Українці голосують за центристів, щоб реформувати країну та наблизити європейську перспективу у той час як європейці голосують за протестні партії а росіяни гуртуються навколо войовничого президента".
23:42 25.5.2014
Сьогодні відбулись і вибори до Європейського Парламенту. З результатами крайньоправих партій на них знайомить Давід Патрікаракос.

Far right votes in EU elections:
25% France
23% Denmark
22% UK
20% Austria
15% Hungary
13% Finland
12% Greece
23:22 25.5.2014
Журналіст Леонід Рагозін жартує :

"З підтримкою з боку Першого каналу на рівні 37%, Дмитро Ярош скоро стане президентом Росії".
22:58 25.5.2014
Ед Ройс, Голова комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу.

"Ці вибори є чистою перемогою української демократії та великим провалом зусиль Путіна розділити країну. Проголосувавши сьогодні, українці в усіх регіонах показали свої відданість єдиній, незалежній та демократичній Україні. Коли я зустрівся минулого місяця із новообраним президентом Петром Порошенко, я був вражений його поглядами на розбудову країни, включно з давно назрілими та критично необхідними реформами покликаними подолати корупцію та сприяти економічному росту та національній єдності. Слова мають стати ефективними діями. Під час нашої зустрічі я запевнив Порошенка, що США будуть і надалі підтримувати Україну у її боротьбі із викликами на шляху до майбутнього".

Більше

XS
SM
MD
LG