Спеціальні потреби

Захід про президента Порошенка! НАЖИВО

За данними екзит-полів, переконливу перемогу на виборах президента України отримав Петро Порошенко.


Згідно з результатами Національного екзит-пола, Порошенко набрав 55,9% голосів. Друге місце посідає Юлія Тимошенко, яка отримала 12,19% підтримки. На третьому місці Олег Ляшко8%.

Суперечливий журналіст Грем Філліпс поспішив поцікавитись, чи зможе Порошенко добитись демонтажу хоч одної барикади на Майдані перш ніж поїде на Донбас.

Натомість, Олександр Клімент з "Eurasia Group" відзначив у Twitter, що Порошенко є "олігархом, який переміг у революції, покликаній покінчити з усіма олігархами".

"Порошенко представляє все проти чого боровся Майдан. Очікуйте політичної нестабільності навіть без втручання Росії", - відзначив Клімент.

Водночас, на думку експерта, Порошенко має історичну нагоду змінити шлях України.

"Для цього йому треба подолати власну спадщину та спадщину країни...".

Натомість колишній посол США у Росії Майкл Макфол відзначив у Twitter, що суттю демократії є "вміння програвати вибори та сприймати їх результати".

СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ!

21:01 25.5.2014
Ендрю Вайс з "Карнегі" пише :

"Гра Обами та Меркель дала результат і Путін не провалив вибори в Україні. Але тепер буде складніше вимагати більш жорстких санкцій проти Росії".
21:04 25.5.2014
Леон Арон : "Вибори є "нелегітимними" у підконтрольних Росії регіонам. Це дає Путіну потужний важіль впливу у майбутніх переговорах".
21:05 25.5.2014
Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції ще не вітає Порошенка, але ре-твітить повідомлення видання "Київ пост" про його перемогу на виборах.
21:07 25.5.2014
Посол США в ООН твітить : "Майбутнє України буде визначатись бюлетенями, а не кулями. Сьогодні голос народу буде почуто".

Більше

XS
SM
MD
LG