Спеціальні потреби

Захід про президента Порошенка! НАЖИВО

За данними екзит-полів, переконливу перемогу на виборах президента України отримав Петро Порошенко.


Згідно з результатами Національного екзит-пола, Порошенко набрав 55,9% голосів. Друге місце посідає Юлія Тимошенко, яка отримала 12,19% підтримки. На третьому місці Олег Ляшко8%.

Суперечливий журналіст Грем Філліпс поспішив поцікавитись, чи зможе Порошенко добитись демонтажу хоч одної барикади на Майдані перш ніж поїде на Донбас.

Натомість, Олександр Клімент з "Eurasia Group" відзначив у Twitter, що Порошенко є "олігархом, який переміг у революції, покликаній покінчити з усіма олігархами".

"Порошенко представляє все проти чого боровся Майдан. Очікуйте політичної нестабільності навіть без втручання Росії", - відзначив Клімент.

Водночас, на думку експерта, Порошенко має історичну нагоду змінити шлях України.

"Для цього йому треба подолати власну спадщину та спадщину країни...".

Натомість колишній посол США у Росії Майкл Макфол відзначив у Twitter, що суттю демократії є "вміння програвати вибори та сприймати їх результати".

СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ!

22:50 25.5.2014
Деймон Вілсон, віце-президент "Атлантичної ради" : "Це перші президентські вибори в Україні, які не схожі на консенсус між Сходом та Заходом. Порошенко отримав підтримку цілої країни. Добре".
22:37 25.5.2014
Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції: "Варто відзначити, що крайньправі кандидати на виборах набрали менше 1%. Ось і відповідь російські пропаганді".
22:34 25.5.2014
Дослідник з Канади Іван Качановский дає свою інтерпртеацію результатів виборів. Нагадує, що Ляшко має "союз з нео-нацистами з СНПУ".

"Попередні дані національного екзит-полу дають Ляшко лідеру "Радикальної партії", який об'єднався з нео-нацистською Соціал-національною Асамблеєю - 8%. Тягнибок з "ВО Свобода" та Ярош отримали майже по відстоку. Інший екзит-пол на виборах до Київради дає 8% "Радикальній партії", кандидатами від якої є лідери СНПУ/ Патріот України. "ВО Свобода" серед кандидатів якої лідери нео-нацистів з "C14" теж беруть 8%", - пише дослідник на своєму Facebook.

22:23 25.5.2014

А озброєні до зубів сепаратисти зустрічають вибори президента України репом.

Більше

XS
SM
MD
LG