Спеціальні потреби

Захід про президента Порошенка! НАЖИВО

За данними екзит-полів, переконливу перемогу на виборах президента України отримав Петро Порошенко.


Згідно з результатами Національного екзит-пола, Порошенко набрав 55,9% голосів. Друге місце посідає Юлія Тимошенко, яка отримала 12,19% підтримки. На третьому місці Олег Ляшко8%.

Суперечливий журналіст Грем Філліпс поспішив поцікавитись, чи зможе Порошенко добитись демонтажу хоч одної барикади на Майдані перш ніж поїде на Донбас.

Натомість, Олександр Клімент з "Eurasia Group" відзначив у Twitter, що Порошенко є "олігархом, який переміг у революції, покликаній покінчити з усіма олігархами".

"Порошенко представляє все проти чого боровся Майдан. Очікуйте політичної нестабільності навіть без втручання Росії", - відзначив Клімент.

Водночас, на думку експерта, Порошенко має історичну нагоду змінити шлях України.

"Для цього йому треба подолати власну спадщину та спадщину країни...".

Натомість колишній посол США у Росії Майкл Макфол відзначив у Twitter, що суттю демократії є "вміння програвати вибори та сприймати їх результати".

СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ!

21:19 25.5.2014
Дослідник Улі Шпек : "Вибори з точки зору Кремля. Союзник Лепен перемагає у Франції, а ворог Порошенко в Україні".
21:20 25.5.2014
Дослідник Леон Арон : "Перемога Порошенко у першому раунді це дуже хороші новини. Сподіваюсь, що у Юлі вистачить патріотизму щоб поступитись ..."
21:21 25.5.2014
Джемі Кірчик : "Сьогодні на виборах у Європі крайньоправі партії тріумфують, натомість Україна повністю їх відкинула. Це викриває брехливість російських пропагандистів та їх посіпак".
21:33 25.5.2014
Щойно Білий дім оприлюднив заяву Барака Обами з приводу виборів президента України. Президент США привітав участь українців у виборах попри провокації та насильство. Обама відзначив, вибори є ще одним кроком з боку уряду України спрямованим на об'єднання країни та представлення інтересів усіх її громадян. "США чекають роботи з новим президентом та демократично обраним парламентом, щоб підтримати зусилля України спрямовані на запровадження важливих політичних та економічних реформ", - йдеться у заяві Білого дому.

Більше

XS
SM
MD
LG