Спеціальні потреби

Питання анексії Криму обговорили в контексті глобальної безпеки на Брюссельському форумі


Росія операцію в Криму готувала довший час - командувач НАТО в Європі Філіп Брідлав.

В неділю завершив роботу дев’ятий Брюссельський форум. Одним з ключових питань на зустрічах стало питання агресії Росії в Криму.

Конгресмен Майкл Тернер, член комітету збройних сил Палати представників Конгресу США озвучив свої пропозиції відповіді анексії Криму Росією.

Конгресмен зокрема запропонував надати Грузії План Приєднання до НАТО, чинити потужний дипломатичний тиск, щоб вирішити питання приєднання до НАТО Македонії та запропонувати членство в НАТО Чорногорії.

Командувач НАТО в Європі Філіп Брідлав у неділю заявив, що немає жодних сумнівів у тому, що Росія готувала операцію в Криму вже довший час. «Частиною плану було створити стратегічну незрозумілість. Росія спробувала прикрити свою операцію в Криму зусиллями місцевого населення, використавши місцеву міліцію, однак за цим прикриттям з місцевого населення стояли багато людей в зелених уніформах», заявив командувач, маючи на увазі російських військових.

Брюссельський форум - щорічна зустріч на вищому рівні найбільш впливових світових політичних лідерів, бізнесменів та аналітиків, яка має на меті обговорити найбільші випробування перед міжнародною спільнотою по обидві сторони Атлантики.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG