Спеціальні потреби

Росія радіє, що ОБСЄ зацікавив схід України; не пустила спостерігачів до Криму


Члени ОБСЄ у Донецьку, 12 березня.
Посол Росії до Організації з безпеки та співробітництва у Європі Андрій Келін заявив, Крим як частина Росії, не входить до мандату спостерігачів ОБСЄ, попри наполягання США, що ОБСЄ має мандат працювати на всій території України, включно із Кримом.

Як відомо, В ОБСЄ у п'ятницю ухвалили рішення відправити цивільних спостерігачів до України. У тексті рішення Крим не згадується.

Натомість через офіційний Twitter МЗС Росії сьогодні повідомив, що "ОБСЄ зацікавилась тим, що відбувається на південному сході Україні".

"Спеціальний представник діючого головуючого в ОБСЄ Тім Гульдіманн висловив подив, дізнавшись, що делегація - фактично перші представники Європи, які захотіли вислухати думку сходу України", - повідмоляє Facebook-сторінка МЗС Росії з посиланням на повідомлення офіційного сайту Луганської облради про зустріч голови облради Валерія Голенко з делегацією ОБСЄ, яка відбулась ще 19-го березня.

"Завдання місії ОБСЄ по Україні - сприяти національному примиренню, стабільності та безпеці усіх жителів України", - повідомляє Російська місія до ОБСЄ у Twitter.
Раніше ОБСЄ заявила, що 500 спостерігачів збиратимуть інформацію про безпекову ситуцію в Україні та права людини.


Дивіться інтерв'ю з послом України до ООН, "Засоби Росії в ООН такі ж неправедні, як її мета"

"Засоби Росії в ООН неправедні, як і її мета" - посол України
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:46 0:00
XS
SM
MD
LG