Спеціальні потреби

Бездіяльність Заходу по Криму може мати глобальні наслідки - голова комітету Сенату


Сенатор Роберт Менендес
Сенатор Роберт Менендес
В ході Форуму у Брюсселі голова Сенатського комітету із закордонних відносин Роберт Менендес заявив, що бездіяльність Заходу щодо Криму може мати глобальні наслідки. Про це повідомляє Німецький Фонд Маршала у США.

"Якщо Захід негайно не вдасться до дій", - запитав Менендес, - "Що скаже Китай, який зараз має територіальні апетити у Південно-китайському морі?"

Менендес заявив, що російська агресія проти України є очевидною.

"Це лише найостанніший приклад цілої серії подій, які не потребують - на мою думку - багатої уяви, щоб поєднати точки руйнівної поведінки Росії у всьому світі. Яка ще країна може стати ціллю загарбницьких бажань Путіна?", - заявив у Брюсселі голова Сенатського комітету із закордонних відносин.

Він також прокоментував накладення на нього санкції з боку Росії.

"На мене щойно наклав санкції Путін. Думаю, що це за мій захист народу України, захист мною свободи та демократії", - заявив сенатор-демократ, - "Якщо так і є. То звісно ж я скажу "накладайте санкції на мене". Накладайте санкції на всіх, хто захищає свободу України".


Дивіться також інтерв'ю з Володимиром Дубовиком директором Центру міжнародних досліджень Одеського національного університету, який вважає, що лише НАТО забезпечить захист України від агресорів.

Без НАТО Україна не буде у безпеці - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:54 0:00

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG