Спеціальні потреби

Білий дім : "Ми все ще готові до санкцій"


Адміністрація Обами вважає, що відповідальні за застосування сили та людські жертви мають понести відповідальність, і залишається готовою до запровадження додаткових санкцій. Про це йдеться у офіційній заяві прес-служби Білого дому.

"США вітають угоду підписану сьогодні між президентом України Віктором Януковичем та лідерами Опозиції", - йдеться у заяві.

"Ми підтримуємо зусилля всіх, хто брав участь у переговорах щодо угоди, звертаємо увагу на хоробрих лідерів опозиції, які визнали необхідність компромісу, та пропонуємо підтримку США у імплементації угоди. Тепер необхідно сконцентруватись на конкретних заходах по імплементації угоди, за чим ми будемо уважно слідкувати", - говориться у заяві.

Водночас Білий дім закликав до негайного виконання першочергових кроків - закінчення насильства, амністії та нормалізації безпеки, ухвалення конституційної реформи та початку формування технократичного коаліційного уряду.

"Повага до права на мирний протест - включно з протестом на Майдані - є важливою. Як ми вже казали, відповідальні за застосування сили та людські жертви, які мали місце від початку кризи, і ми лишаємось готовими до запровадження додаткових санкцій у разі необхідності. США стоять поруч з народом України у його роботі по відновленню миру, безпеки та людської гідності у всій країні, та визначення ним майбутнього курсу нації", - йдеться у оприлюдненій Білим домом заяві.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG