Спеціальні потреби

Українці проти чемпіонату, який зможе виграти "Спартак" - результати опитування


Україна проти чемпіонату, який може виграти Спартак
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

Україна проти чемпіонату, який може виграти Спартак

В Україні минулої п'ятниці розпочався 23-ий чемпіонат країни з футболу. Якщо вірити заявам деяких російських футбольних функціонерів, він може стати одним з останніх в існуючому вигляді. Хоча Федерація Футболу України виступає категорично проти, з Росії наполегливо проштовхують ідею обєднаного Чемпіонату з футболу Росії та України. На початку тижня ми поцікавилися, Чи потрібно об`єднувати чемпіонати України та Росії з футболу?

88 відсотків учасників опитування на нашій веб сторінці виступають проти спільного з РФ чемпіонату з футболу. 9 відсотків - ставляться до такої ідеї позитивно.Решта - не визначилися.

Коментарі на вебсторінці та у мережі Фейсбук були красномовними.

"Газпром" не та фірма, щоб робити подарунки. Треба знати мету цієї "ідеї". Москва за все своє існування нікому не пропонувала нічого такого, на чому не можна було б добре погріти руки за рахунок партнера", - переконана наша глядачка Віта з Боярки.

"У цьому є, як плюси так і мінуси. Особисто я, за NBA та NHL, чудовий приклад об’єднаної ліги. Головне пам’ятати, що це спорт, а не політика", - ділиться своєю думкою відвідувач нашої Фейсбук сторінки Захарій.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.
XS
SM
MD
LG