Спеціальні потреби

Війна з кілограмами: у США зростає популярність нового методу схуднення


"Ліпимо" власне тіло: Що таке sculpting?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

"Ліпимо" власне тіло: Що таке sculpting?

Для багатьох скинути зайву вагу стає справжньою війною з власним тілом. Обійтись без військових дій можна за допомогою нової програми ліквідації жирових клітин – «Боді скалптінг». Її розробники кажуть, що за одну процедуру пацієнт може втратити до десяти сантиметрів об’єму талії. 29 річна Мелісса, після народження двох дітей ніяк не могла позбутися небажаних кіло.
Вібрація стимулює жирові клітини таким чином, що стінки їх ламаються, жир витікає, а відтак виходить з організму через печінку та лімфатичну систему

"У мене жирок на животі, який ніяк не хоче зникати. Звичайно, я можу говорити – я ж народила своїх дітей, але старшому вже 6", - каже жінка.

Після першої процедури талія її стала на п’ять сантиметрів стрункішою. Сама процедура безболісна. Спочатку на шкіру наноситься спеціальний гель, а потім ультразвуковий апарат поступово розщеплює жирові клітини.

Вібрація стимулює жирові клітини таким чином, що стінки їх ламаються, жир витікає, а відтак виходить з організму через печінку та лімфатичну систему. 10 хвилин на цьому стимуляторі дорівнює годині на кардіо тренажері. Втім, додають експерти, підтримувати форму – це вже відповідальність самого пацієнта.

"Це так, як в дієті. Остаточний результат залежить від того, настільки, клієнт готовий докорінно змінити свої звички з тим, щоб знову не набрати вагу", каже технолог Джекі Фут.
XS
SM
MD
LG