Спеціальні потреби

Уколи ботоксу стали популярними серед американських підлітків


Панацея від старіння – ботокс – сьогодні не лише для тих, кому за тридцять. Нині під голку лікаря-косметолога лягають все більше двадцятилітніх.

За ботоксом до них приходять все більше двадцятилітніх та навіть дівчат-підлітків

Обличчя двадцяти трирічної Кларібель – як поверхня дзеркала – ані зморшки, ані складочки – ефект чудо-ботокса. Все почалось випадковою - дівчині вкололи препарат, лікуючи її від хронічних мігреней. Побічний ефект – ідеальна шкіра.

Кларібель каже, що тепер ні за що не відмовиться від еліксиру молодості.
Косметологи кажуть, що за ботоксом до них приходять все більше двадцятилітніх та навіть дівчат-підлітків.
Філіппін Чаріс почала процедуру ботокса у вісімнадцятирічному віці
"До мене звертаються багато тих, кому 27-28 років. Особливо ті, хто багато був під сонцем та палять. Ми робимо процедуру кожні три-чотири місяці", - говорить лікар-косметолог Джинін Дауні.

Спеціалісти кажуть, що віддають перевагу лікуванню тих, кому вже виповнилось тридцять, але не заперечують – раніше почнеш – довше збережеш молодість. Інтернет-сенсація, співачка з Філіппін Чаріс почала процедуру ботокса у вісімнадцятирічному віці. А двадцяти чотирирічна Ліліана каже, що ботокс – це частина її звичайного режиму догляду за зовнішністю.
Це як піти підстригтися

"Це як піти підстригтися. Після процедури почуваю себе на мільйон доларів", - говорить дівчина.

Щоправда деякі консервативно налаштовані дерматологи відмовляються колоти препарат клієнткам, яким не виповнилось тридцяти. Такі жінки, кажуть вони, радше потребують ін’єкцію впевненості у собі, а не еліксиру молодості.
  • 16x9 Image

    Наталія Леонова

    Ведуча, репортер і редактор української служби "Голосу Америки". Перед тим, як приєднатися до команди "Голосу Америки" у 2003 році, працювала юристом в одній із київських юридичних фірм. Також координувала діяльність шведської гуманітарної організації, яка займається реабілітацією хворих українських дітей. Здобула магістерський диплом з міжнародного публічного права Київського інституту міжнародних відносин. Захоплюється йогою.  

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG