Спеціальні потреби

Кожен 5-й вважає, що Тимошенко помилують - результати опитування


Кожен 5-й вважає, що Тимошенко помилують
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:02 0:00

Кожен 5-й вважає, що Тимошенко помилують

21 відсоток з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці вірять, що Янукович звільнить Тимошенко. Переважна більшість, 68 відсотків респондентів, у такий сценарій не вірять. 11 відсотків - не визначились з відповіддю
Підсумки Теми тижня

Юрій Луценко продовжує наполягати, що не має амбіцій очолювати опозиційних рух. Він обіцяє підтримувати теперішніх лідерів опозиції, при цьому уникає називати конретні прізвища.

В інтерв'ю українським медіа, Луценко заявив, що не вірить у те, що Юлія Тимошенко найближчим часом вийде з в'язниці. За його словами, реальною є лише процедура помилування, але щоб президент на неї пішов, потрібен тиск як ззовні так і з середини.

У нашій рубриці Тема Тижня, Голос Америки запитав про це глядачів, Чи помилує Віктор Янукович Юлію Тимошенко?

21 відсоток з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці вірять, що Янукович звільнить Тимошенко. Переважна більшість, 68 відсотків респондентів, у такий сценарій не вірять. 11 відсотків - не визначились з відповіддю.

Процитую декілька коментарів наших глядачів, які вони залишили на веб сторінці Час-Тайму та у мережі Фейсбук з цього приводу.

- "Янукович звільнив Луценка бо запахло санкціями. Він випустив пар напруги і тепер невідомо коли знову запахне санкціями проти великої сім'ї диктатора", - коментує ситуацію Олександр з Сіверодонецька.

- "Пора політикам нести відповідальність за свої злочини та прорахунки, за які розплачується народ, а ні - то випустіть з в'язниць всіх злодюг та хабарників", - пише нам Ігор зі Льова.

- "Він її посадив тому, що він слабак і невпевнений у собі. І випустить також з цієї ж причини, бо боїться наслідків", - важає наша глядачка Ірина Скобельська.Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.
XS
SM
MD
LG