Спеціальні потреби

Кожен п'ятий тужить за димом цигарок - результати опитування


Кожен п'ятий тужить за димом цигарок
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00
Direct link

Кожен п'ятий тужить за димом цигарок

ЗА обмеження паління висловилось понад 77 відсотків учасників опитування. Проти заборони виступає майже 20 відсотків. Решта відвідувачів нашого сайту не визначились
Підсумки Теми тижня
На початку тижня в Україні почав діяти закон, який обмежує паління в громадських місцях. Закон, який давно працює у багатьох розвинених країнах світу, українці сприймають не однозначно. Деякі вважають заборону паління - наступом на їх права та свободи. Інші, хоча і підтримують закону, сумінваються, що його будуть дотримуватись.

На нашій веб сторінці ми поцікавились вашою думкою - Чи підтримуєте ви обмеження паління в громадських місцях?

ЗА обмеження паління висловилось понад 77 відсотків учасників опитування.
Проти заборони виступає майже 20 відсотків. Решта відвідувачів нашого сайту не визначились.

Тема паління також викликала цікаву дискусію на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook. Ось лише кілька цитат.

«Ідеї закону прийнятні, але не для українців, бо ж, вкотре, контролювати дотримання закону будуть ті, хто першими його порушують!», - каже Лариса Римар з Тернополя.

«Можливо затяті курці й проти заборони, зате серед підростаючого покоління зменшиться курців -це факт, доведений ще в країні СРСР, де існувала пропаганда здорового способу життя», - пише нам Лілія

«Все не так однозначно! Я бачив 20-ти річних пацієнтів з раком легень, що не курили, а мій дід прожив більше 80 років не випускаючи цигарку. Алкоголь не менше шкідливий, але пють, і сухий закон пережили», - ділиться своєю думкою лікар Роман Вацеба зі Львова.

«Я проти драконівських заходів. Сьогодні заборонили цигарки, завтра - хліб, а після завтра - заборонять дихати», - попереджає Григорій Пац.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG