Спеціальні потреби

Повстанці хуті захопили базу єменських збройних сил


Таїз, Ємен
Таїз, Ємен

Повстанці хуті встановили свій контроль над штаб-квартирою військової бригади в Таїзі, третьому за величиною місті Ємену. Тимчасом у Таїзі, а також в Адені, що на півдні країни, продовжуються запеклі бої.

Після того, як повстанці захопили базу від сил президента Абд-Раббу Мансура Гаді, район було піддано повітряним ударам.

Саудівська Аравія повідомила про закінчення місячної бомбардувальної кампанії, метою якої було стримати наступ повстанців хуті, але заявила у вівторок, що нова підтримка політичної розв’язки також може включати дії, що унеможливили б повстанцям захопити зброю єменських збройних сил.

В саудівській заяві також підкреслено пріоритет відновлення мирних переговорів під егідою ООН.

Сполучені Штати привітали рішення уряду Саудівської Аравії та коаліційних партнерів щодо закінчення кампанії повітряних ударів. Білий дім закликав до швидкого відновлення переговорів за участю всіх сторін конфлікту в Ємені у рамках перехідного політичного процесу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG