Спеціальні потреби

Яценюк: Росії прийшов час заплатити за розв’язану війну проти України!


Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України
Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України

«Треба припиняти будувати «Велику Росію» за рахунок України. А то Україна збережеться, а «Великої Росії» так і не буде», - Яценюк.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк висловив переконання, що спільне рішення США та Європейського Союзу про розширення санкцій проти Росії продемонструвало підтримку України, єдність, відданість цінностям демократії та збереженню миру.

Він також зазначив, що усі спроби Росії розколоти ЄС та не дати ЄС та США узгоджено діяти були приречені на поразку.

«Прийшов час платити! Платити за порушення міжнародного права, за військову агресію, за постійне постачання зброї з боку Росії на територію України, за фінансування бандитів, які вбивають мирне населення і які намагаються знищити Україну. І Росія заплатить за розв’язану війну проти України», – заявив він.

За повідомленням Радіо «Свобода», прем’єр-міністр зауважив, що Росія має усвідомити, що своїми діями на міжнародній арені поставила під загрозу власний народ.

«Треба припиняти будувати «Велику Росію» за рахунок України. А то Україна збережеться, а «Великої Росії» так і не буде», – відзначив він.

Яценюк заявив, що залишається прибічником переговорів із врегулюванню ситуації на сході в женевському форматі.

«Що стосується подальшого формату переговорів – я був, є і залишаюся прибічником переговорів виключно в женевському форматі, що передбачають чотиристоронні переговори на рівні ЄС, який представляють усі країни-члени ЄС, США, РФ і України», – сказав він, відкриваючи засідання уряду в четвер.

Голова Кабінету Міністрів України закликав до припинення військових дій: «Годі вже, Володимире Володимировичу, треба припиняти війну, треба припиняти підтримувати бандитів, сепаратистів».

Голови урядів та держав ЄС доручили Раді закордонних справ Євросоюзу підготувати до кінця липня перший список компаній та осіб, щодо яких будуть запроваджені санкції. У список потраплять ті, хто фінансово та матеріально підтримує дії проти суверенітету й територіальної цілісності України. Про це йдеться у висновках Європейської ради.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG