Спеціальні потреби

Крим був, є і буде невід’ємною частиною України – Яценюк


Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що Крим був, є і буде невід’ємною частиною України, а так званий референдум не має жодних законних підстав. Так Яценюк сьогодні в Брюсселі прокоментував рішення Верховної Ради Криму про приєднання до Росії і призначення з цього приводу референдуму на 16 березня.

«Це – незаконне рішення, а так званий референдум не має жодних законних підстав. Я закликав російський уряд не підтримувати тих, хто закликає до сепаратизму. Крим був, є і буде невід’ємною частиною України», – заявив Яценюк у Брюсселі на прес-конференції після участі в саміті ЄС, присвяченому Україні.

Верховна Рада Криму на сьогоднішній закритій позачерговій сесії ухвалила рішення про приєднання до Росії. Також депутати проголосували за призначення референдуму про статус півострова на 16 березня. Зокрема, на референдум виноситься два питання: «Чи підтримуєте ви входження Криму до складу Російської Федерації як суб’єкта федерації» і «Чи підтримуєте ви відновлення дії Конституції Республіки Крим в редакції 1992 року?».
Передрук з "Радіо Свобода"
XS
SM
MD
LG