Спеціальні потреби

Янукович пообіцяв зміцнювати верховенство права в Україні


В Нью-Йорку топтались по Януковичу
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00
Direct link

В Нью-Йорку топтались по Януковичу

У Нью-Йорку триває щорічне засідання Генеральної Асамблеї ООН. Під час другого дня роботи перед учасниками засідання виступив президент України Віктор Янукович.

У своєму зверненні український президент висловив занепокоєння ситуацією у Сирії та закликав сторони до мирного врегулуювання конфлікту. Віктор Янукович піддав критиці напади на дипломатичні представництва США у Лівії та ще раз підкреслив готовність України до участі у миротворчих місіях ООН у гарачих точках.

Президент наголосив, що під час головування в ОБСЄ у 2013-му році, Україна докладатиме усіх зусиль для зміцнення безпеки, зокрема енергетичної, у європейському регіоні.

Віктор Янукович зазначив, що Україна підтримує план ООН щодо охорони довкілля та боротьби з глобальним потеплінням. Зокрема він підкреслив, що в рамках Кіотського протоколу Україна зобов’язалася до 2020-го року скоротити шкідливі викиди в атмосферу на 20%.

Говорячи про необхідність глобального ядерного роззброєння, президент зазначив, що Україна продовжуватиме вимагати юридичного закріплення гарантій безпеки країнам, які відмовились від ядерної зброї.

Наприкінці своєї доповіді Віктор Янукович ще раз підкреслив європейські прагнення України та зобовє’язався запевнити верховенство права в країні:

«Україна вітає успішне завершення засідання високого рівня з верховенства права, яке відбулося тут у Нью-Йорку 24 вересня. Під час цього заходу українською стороною були задекларовані політичні зобов’язання, які ми будемо послідовно виконувати. Ми переконані, що центром міжнародних зусиль зі зміцнення верховенства права має залишатися ООН. Водночас важливу родь у цій сфері і надалі повинні відігравати відповідні регіональні організації. Для України це Рада Європи, зокрема її Венеціанська комісія, тісна взаємодія з якою допомагає нам невпинно рухатися шляхом реформ у сфері верховенства права і таким чином реалізувати наші євроінтеграційні прагнення».

А напередодні, під час відкриття Асамблеї, президент Янукович сфотографувався з Пезидентом США Бараком Обамою та його дружиною Мішель. Однак, на розмову з американським лідером йому було виділено менше однієї хвилини.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG