Спеціальні потреби

WP: ЦРУ почало постачання зброї сирійським повстанцям


weapons
weapons
За повідомленням газети Washington Post, ЦРУ почало доставляти зброю сирійським повстанцям. Таким чином, багатомісячна затримка у виконанні обіцянки адміністрації президента Барака Обами про надання опозиції допомоги летального характеру завершилася.

Посилаючись на анонімні джерела в уряді США і в Сирії, газета вказує, що постачання почалося два тижні тому. Крім зброї до Сирії також надходять автомобілі та інше обладнання від Державного департаменту.

Як зазначає Washington Post, цей потік поставок свідчить про серйозне посилення ролі США у громадянській війні в Сирії.

Військові поставки обмежені легким озброєнням та технікою, яку можна відстежити. Вони збіглися в часі з посиленням напруженості у зв'язку з погрозами президента Обами завдати ракетного удару, щоб покарати режим президента Башара аль-Асада за ймовірне використання ним хімічної зброї під Дамаском в серпні, відзначає газета.

За даними Washington Post, разом зі зброєю США відправляють повстанцям спорядження нелетального характеру. Йдеться про автомобілі, засоби зв'язку й аптечки з сучасними медичними препаратами.

Представники США сподіваються, що зброя та інше обладнання розширять можливості і підвищать бойовий дух повстанців у конфлікті, що почався два з половиною роки тому, зазначає газета.

При цьому, дії Вашингтона орієнтовані на підтримку повстанців, що знаходяться під командуванням генерала Саліма Ідріса, відзначає Washington Post.

Ідріс очолює Вищу військову раду – помірковане крило сирійської збройної опозиції.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG