Спеціальні потреби

Cтавка на Україну є фактично найбільшою нашою ставкою у світі - президент Світового банку


Джим Йонґ Кім і Петро Порошенко
Джим Йонґ Кім і Петро Порошенко

Світовий банк працює з Міжнародним валютним фондом, щоб отримати можливість надати Україні більшу підтримку, заявив президент Світового банку Джим Йонґ Кім під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом 14 листопада у Києві.

«Я хочу сказати, що ми досягли й навіть перевищили наш ліміт підтримки України. Те ж саме зробив і МВФ. Але МВФ велика організація, набагато більша, ніж ми, і в них є понад трильйон доларів, які вони можуть надати як позику. Ми зараз працюємо дуже тісно з МВФ, щоб розширити цей ліміт і надати ще більшу підтримку, ще більше ресурсів для України, тому що я дійсно глибоко вірю в реформи в Україні і ми зробили нашу ставку на Україну. Ми фактично зробили найбільшу ставку у світі на цю країну, і зараз хочемо забезпечити успішність України», – сказав президент Світового банку.

Він додав, що Україні необхідно завершити процес реформ і «здійснити ще декілька кроків для того, щоб забезпечити процвітання українців». Джим Йонґ Кім зазначив, що Світовий банк підтримує запровадження ринку землі в Україні й створення незалежного Антикорупційного суду.

У червні цього року Світовий банк схвалив концепцію партнерства з Україною на 2017-2021 роки, метою якого є «сприяння сталому й комплексному відновленню економіки України».

У вересні 2017 року міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що Світовий банк за 25 років інвестував в українські проекти понад 11,6 мільярда доларів.

Дивіться також «Голос Америки»: Експерти: молодий принц будує майбутню вертикаль влади у Саудівській Аравії

Експерти: молодий принц будує майбутню вертикаль влади у Саудівській Аравії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG