Спеціальні потреби

До Росії можуть застосувати додаткові економічні санкції – Білий дім


Джош Ернест, прес-секретар Білого дому
Джош Ернест, прес-секретар Білого дому

Сполучені Штати, спільно з іншими членами НАТО, можуть застосувати до Росії додаткові економічні санкції.

Про це заявив прес-секретар Білого дому Джош Ернест у п’ятницю, 29 серпня, на брифінгу для преси.

«Ми спостерігаємо таке втручання Росії в Україні, яке міжнародна спільнота зовсім не має наміру терпіти», - сказав він. « Унаслідок цього Росія ризикує зазнати додаткових економічних втрат через застосування санкцій Сполученими Штатами спільно з нашими союзниками. Наступного тижня президент [Барак Обама] відвідає Європу, у нього буде можливість зустрітися з низкою наших союзників по НАТО, і ситуація в Україні є важливим питанням на порядку денному. І я впевнений, що відбудеться серйозне обговорення щодо застосування додаткових економічних санкцій до Росії».

Прес-секретар Білого дому також зазначив, що свідчення щодо воєнних дій Росії, надані Північноатлантичним альянсом, «є переконливими, і підтверджують, що Росія продовжує використовувати свою військову потугу для подальшого розхитування ситуації в Україні. Ми закликаємо Росію використати свій вплив в Україні, навпаки, для заспокоєння ситуації, але очевидно, що вона цього не робить».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG