Спеціальні потреби

МВФ схвалив другий транш кредиту Україні


미국 워싱턴에 있는 국제통화기금 본부 로고 (자료사진)
미국 워싱턴에 있는 국제통화기금 본부 로고 (자료사진)

Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила звіт про виконання програми економічних реформ в Україні і ухвалила рішення про виділення Україні другого траншу кредитної програми «stand-by» у розмірі близько 1,4 мільярда доларів.

Про це на своїй сторінці у Twitter написав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Україна звернулася до МВФ з проханням переглянути графік виділення коштів у рамках кредиту «stand-by», об’єднавши третій і четвертий його транші з можливістю отримання їх до кінця року.

З 24 червня по 18 липня в Україні працювала місія МВФ, яка оцінювала економічний стан України, а також ефект урядових реформ.

Перерахування коштів український уряд очікує 3 вересня. 400 мільйонів із траншу підуть на поповнення золотовалютних резервів, а 1 мільярд - на покриття дефіциту держбюджету.

МВФ затвердив кредитну програму для Україні у загальній сумі 17 мільярдів доларів наприкінці квітня цього року. Перший транш у розмірі 3,19 мільярда фонд надав на початку травня.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG