Спеціальні потреби

Поліції ПАР передано імовірні «криваві алмази» Чарльза Тейлора


Приятель британської супермоделі Наомі Кемпбелл – Джеремі Раткліфф – передав поліції Південно-Африканської Республіки алмази, які були в центрі її свідчення на судовій справі звинуваченого у воєнних злочинах колишнього президента Ліберії Чарлза Тейлора.

Раткліфф заявив у п’ятницю, що він зберігав алмази з часу, коли отримав їх від Кемпбелл у 1997 році, коли він був директором Дитячого фонду імені Нельсона Мандели.

Кемпбелл сказала судові, що вона дала алмази Раткліффу, надіючись, що вони можуть принести користь фондові, але він заявив, що не хотів бути причетним до чогось, що могло виявитись незаконним.

Поліція ПАР заявила, що вона надіслала алмази до місцевих експертів для перевірки того, чи це дійсно правдиві алмази, і якщо так – то звідки вони.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG