Спеціальні потреби

У росіян - другий масштабний витік палива за рік в Арктиці


Про черговий витік палива в Арктиці повідомила російська видобувна компанія “Норильський Нікель”.

За даними компанії, витік трапився у неділю на території поселення Тукгард. За попередніми даними, близько 44,5 тонни палива вилилось внаслідок послаблення тиску, що тривало 15 хвилин, - йдеться у прес-релізі видобувної компанії.

Загрози життю чи здоров'ю людей немає, йдеться у повідомленні. Компанія має намір провести внутрішнє розслідування інциденту, - про це повідомило американське видання The Hill.

Наразі компанія перебуває у суперечці із представниками влади щодо попереднього масштабного витоку нафти в Арктиці раніше цього року.

За повідомленням видання “Блумберг”, минулого тижня “Норильський Нікель” відхилив оцінку російської Федеральної наглядової служби, де йшлося, що попередній витік нафти на початку цього року завдав збитків на 2,1 мільярда доларів.

У відповідь компанія повідомила, що не погоджується з такими оцінками, де використовувався найвищий коефіцієнт збитків (це значило б, що компанія нічого не зробила, аби запобігти витоку).

Минулого місяця “Норильський Нікель” витратив на очищення території внаслідок першого витоку понад 14 мільйонів доларів. Зібрали понад 33 тисячі тонни води з паливом, вивезли 172 тисячі тонни забрудненої землі, - повідомляє "Блумберг".

Дивіться також: Як українські військові не допустили другої масової різанини у Боснії - маловідома сторінка історії

XS
SM
MD
LG