Спеціальні потреби

Близько 70% працівників міграційної служби США відправлять у неоплачувані відпустки


На тлі пандемії та призупинення видачі віз та зелених карток тисячі співробітників міграційних служб США фактично залишились без джерела доходів. Близько 70% працівників будуть змушені піти в неоплачувані відпустки, - передає The New York Times.

В Службі громадянства та імміграції США працює приблизно 19 тисяч осіб. Близько 13,400 працівників служби можуть відправити в неоплачувані відпустки ще до початку серпня.

Бюджет Служби громадянства та імміграції США складає приблизно 4,8 мільярда доларів, і 97% усіх надходжень - це міраційні збори. З початком пандемії кількість грошей, отриманих за рахунок цих зборів, скоротилась на 50%, - повідомляє The New York Times.

“Процедури Служби громадянства та імміграції США значною мірою залежать від доходів від зборів. По суті, Служба діє радше як традиційний бізнес, аніж як урядова структура”, - пояснив Чад Вулф, виконувач обов’язків міністра внутрішньої безпеки США, якому підпорядковується міграційне відомство.

В Службі громадянства та імміграції звернулись до Конгресу з проханням виділити екстрене фінансування в сумі 1,2 мільярда доларів. Втім, в обох партіях заявили, що очікують на детальнішу інформацію щодо цього прохання.

“Конгрес бажає працювати з керівництвом служби, але ми не можемо виписати їм пустий чек”, - заявив конгресмен Бенні Томпсон з Демократичної партії, який очолює комітет внутрішньої безпеки Палати представників Конгресу.

“Якщо вони дійсно хочуть ці гроші, потрібно формально надіслати запит”, - додав сенатор-республіканець Річард Шелбі.

Таким чином, в Конгресі очікують отримати офіційний запит щодо виділення екстрених коштів з поясненнями, як саме їх буде витрачено.

Дивіться також: Якою є «американська мрія» сьогодні: історії емігрантів з України

Якою є «американська мрія» сьогодні: історії емігрантів з України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG