Спеціальні потреби

США дадуть Україні додаткових 48 мільйонів доларів допомоги


Заява Сполучених Штатів Америки щодо фінансової підтримки України.

Білий дім оприлюднив документ, де викладено яку конкректно допомогу США вже надали Україні і на що виділяють додаткових 48 мільйонів доларів. Пропонуємо переклад тексту повідомлення.


Повідомлення офісу Віце-президента США
7 червня 2014 року
Допомога США Україні

Сполучені Штати віддані підтримці українським демократичним реформам, економічному розвитку, суверенітету та територіальній цілісності. Після розмови між українським президентом Петром Порошенком та Президентом Обамою 4 червня в Варшаві, віце-президент Джо Байден оголосив 7 червня про виділення додаткових 48 мільйонів доларів, в якості допомоги, для сприяння українському уряду у проведенні ключових реформ, побудові правоохоронних потужностей та зміцнення національної єдності. В очікуванні консультацій з Конгресом США, ця допомога йтиме додатково до 1 мільярда доларів кредитних гарантій, що були надані 14 квітня; 50 мільйонів доларів кризового пакету допомоги, оголошеного віце-президентом Байденом 21 квітня; та 23 мільйонів доларів допомоги у сфері безпеки, яка була надана станом на цей день .

Таким чином, враховуючи попередньо заплановану у бюджеті допомогу, цього року Сполучені Штати надають Україні загалом 184 мільйонів доларів у додаток до кредитних гарантій.

Оголошений сьогодні пакет допомоги у 48 мільйонів доларів буде використаний на:
  • підтримку зусиль України здійснювати реформи, необхідні, щоб програми МВФ та Світового банку мали успіх та направили країну по шляху економічного зростання.
  • допомогу в проведенні конституційної реформи, децентралізації, а також заходів щодо зміцнення впевненості, які підвищують національну єдність, особливо на Сході та Півдні.
  • зміцнення державної прикордонної служби України.
  • підтримання зусиль уряду, громадянського суспільства та приватного сектору у боротьбі з корупцією.
  • допомогу Україні диверсифікувати свою торгівлю і підвищити свою енергетичну безпеку.

Цей пакет доповнить попередньо оголошену Сполученими Штатами допомогу, спрямовану на підтримку України у час кризи. Ця допомога включає:
  • 1 мільярд доларів кредитних гарантій, що дозволять уряду України отримати доступ до доступного фінансування на міжнародних ринках капіталу. Це зміцнить її можливості захищати найбільш економічно вразливі верстви населення від наслідків необхідних змін в економіці, зокрема дозволить підтримати та розширити систему соціальних гарантій.
  • Пакет з кризового реагування на 50 мільйонів доларів, спрямований на допомогу Україні у стабілізації своєї економіки, проведення демократичних виборів, боротьбу з корупцією, і на повернення викрадених активів.
  • 23 мільйони доларів, як допомога США у сфері безпеки - це надання обладнання та техніки для українського персоналу прикордонної служби та збройних сил.
  • Сполучені Штати також сприяли фінансуванню і надали персонал для роботи в Україні спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, діяльність якої направлена на зниження напруженості, забезпечення нейтральної і точної звітності про ситуацію на місцях, сприянню миру, стабільності та безпеки.

Ці цільові заходи доповнюють довгострокові програми допомоги США, спрямовані на підтримку системних реформ і зміцнення інституційного потенціалу в цілому ряді секторів.

Джерело: http://www.whitehouse.gov/the-press-office/2014/06/07/fact-sheet-us-assistance-ukraine

Дивіться також: У Сенаті говорили про зброю для України та санкції проти Росії
У Сенаті говорили про зброю для України та санкції проти Росії
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG