Спеціальні потреби

Джон Керрі вірить у швидкий прогрес в Україні


Держсекретар США Джон Керрі переконаний, що наступні кілька днів будуть переломними для початку врегулювання кризи в Україні.

Державний секретар США Джон Керрі заявив, що сподівається на прорив, який завершить кризу в Україні, що дасть Вашингтону можливість не запроваджувати нові санкції проти Росії.

«
Я сподіваюся, що у наступні кілька днів ми побачимо кроки, направлені на зменшення напруженості
Джон Керрі
Я сподіваюся, що у наступні кілька днів ми побачимо кроки, направлені на зменшення напруженості. Я переконаний, що є шлях у майбутнє. Ми очікуємо на сприяння Росії, і сподіваємося, що вона не буде рухатися у сторону більш серйозних санкцій», - заявив Джон Керрі.

Державний секретар США також говорив про можливість припинення вогню, ймовірність впливу Росії на складання зброї сепаратистами, звільнення ними захоплених будівель. Ці заяви Джон Керрі зробив під час інавгурації Петра Порошенка на посаду президента України.

Нагадаємо, що Західні країни пригрозили Росії новими санкціями, спрямованими проти цілих секторів економіки, якщо Путін не продемонструє підхід до співпраці з Україною до кінця цього місяця.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG