Спеціальні потреби

Напарник Ромні на виборах – інтелектуал та консерватор Пол Раян


Потенційний №2 - Пол Раян
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00
Direct link
З’їзд республіканців на Флориді стане своєрідними оглядинами для кандидата у віце-президенти від республіканців Пола Раяна. Обраний Міттом Ромні партнером на виборах, Раян добре відомий в Конгресі, де він є одним з лідерів Республіканської партії. А от загалом по країні виборці про нього знають небагато.

Оголошення Міттом Ромні своєю правої рукою Пола Раяна останній сприйняв емоційно. Конгресмен-республіканець поділився своїми дитячими спогадами:

«Мій тато помер, коли я був зовсім молодим. Деякі речі, які він мені сказав, залишаються зі мною назавжди. Якось він сказав: «Синку, є два шляхи: стати частиною проблеми чи долучитись до її вирішення».

Ромні покладає на молодого, втім досвідченого, законодавця великі надії:

«З його енергією та баченням, Пол Раян став інтелектуальним лідером Республіканської партії. Він розуміє ті фіскальні проблеми, які постали перед Америкою – наш неухильно зростаючий дефіцит та жахлива заборгованість, а також та фіскальна катастрофа, яка неминуче станеться, якщо ми не змінимо політику».

«Конгресмен Раян – порядна людина. Він відданий сім’янин. Він дуже яскраво озвучує погляди губернатора Ромні, але я особисто з цими поглядами принципово не погоджуюсь».
Барак Обама
Конгресмен Раян закінчив Університет Маямі в Огайо, отримавши освіту економіста та політолога. Конгресменом він став у віці 28 років. Вже сьомий термін поспіль він представляє місто у штаті Вісконсин, в якому виріс і проживає досі.

Кандидат каже, що має намір застосувати весь свій досвід для ефективної роботи адміністрації Ромні.

Раян очолює Бюджетний комітет Палати представників. Він є рушійною силою у проектах зі скорочення витрат федерального бюджету, що сягають трильйони доларів. Один з найбільш контроверсійних елементів його плану – зміни в системі урядової програми медичного страхування для американців похилого віку.

Саме Раян відповів від імені республіканців на промову про стан держави Барака Обами у 2011 році:

«Ми повинні повернути Америці систему обмеженого урядування. Низькі податки, розумні регулятивні положення та нормальний бюджет, завдяки якому ця країна стала процвітаючою, а стан бідних покращився більше, ніж в будь-яких інших економіках світу».

Раян одружений та має трьох дітей, він римо-католик, виступає проти одностатевих шлюбів та абортів. Президент Обама має питання щодо ідеології Раяна:

«Конгресмен Раян – порядна людина. Він відданий сім’янин. Він дуже яскраво озвучує погляди губернатора Ромні, але я особисто з цими поглядами принципово не погоджуюсь».

Дженіфер Лолес – професор Американського Університету у Вашингтоні, ккаже, що кандидатура Раяна для Ромні – гарний баланс:

«Він додає ентузіазму та харизми до цього тандему – саме цього не вистачає, на думку багатьох республіканців, Ромні».

Саме підтримка Раяна на критичному етапі попередніх перегонів допомогла Ромні випередити свої суперників та висунула його на фінішну пряму у забігу проти Барака Обами.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG