Спеціальні потреби

США попереджають американців про «непередбачуваність» ситуації в Україні


США видали нове попередження про небезпеку при відвідуванні України, вказавши на збільшені ризики у зв'язку з політичними заворушеннями і насильницькими зіткненнями між владою і протестувальниками.

«Ситуація в Україні непередбачувана і може швидко змінюватися. Цілком можливі подальші зіткнення між міліцією і демонстрантами в Києві та інших містах», - йдеться в повідомленні Державного департаменту, виданому 18 лютого.

«Громадянам США рекомендується уникати будь-яких акцій протесту, демонстрацій і великих скупчень людей, - йдеться у попередженні. - Тим громадянам, чиї квартири або готелі розташовані в безпосередній близькості від місць протестних виступів, слід завбачливо покинути ці райони, або ж залишатися усередині приміщень можливо протягом декількох днів, протягом яких зіткнення можуть тривати", - радить Держдепартамент.

Відомство нагадує, що "служби безпеки України оголосили, що, починаючи з вечора 18 лютого, вони можуть вжити надзвичайні заходи".

В результаті спалаху насильства в Києві у вівторок загинули щонайменше 25 осіб. Багато хто з них померли від вогнепальних поранень. За словами представників міліції та опозиції, всього постраждали сотні людей, десятки з них перебувають у важкому стані.
XS
SM
MD
LG