Спеціальні потреби

Конгресмени США закликали Обаму збільшити допомогу Україні


Американські законодавці зустрічаються з президентом Порошенком у Києві. Березень, 2015.

У листі на адресу президента США Барака Обами голова підкомітету з питань оборони комітету Палати представників з асигнувань республіканець Родні Фрілінґгайзен і демократ в цьому ж підкомітеті Пітер Вісклоскі пишуть, що адміністрації США належить істотно збільшити допомогу уряду України – негайно.

Вони запропонували президенту Обамі розглядати Україну як «головного союзника поза НАТО», оскільки ситуація в Україні «представляє надзвичайну важливість» національній безпеці США. Світова громадськість з великим інтересом спостерігає за реакцією нашої країни на нинішню війну в Україні».

У своєму листі конгресмени нагадали, що бюджет США на 2015 рік передбачає виділення 175 мільйонів доларів для надання допомоги Україні і країнам Балтії.

«Ми наполягаємо на тому, щоб суттєві кошти були перенаправлені в цей фонд для збільшення масштабів підтримки», - заявили конгресмени-автори листа.

Фрілінґгайзен і Вісклоскі стверджують, що «Росія виграє комунікаційну битву в Європі та в Україні і демонструє успіх в роз'єднанні позиції сусідів України».

Фрілінґгайзен і Віслоскі, разом з іншими членами підкомітету з оборони (Кей Ґрейнджер, Кеном Кальвертом, Джоном Картером, Стівом Вомаком, Стівом Ізраелом та Марсі Каптур) нещодавно повернулися з Києва. Там американські законодавцями зустрілися з президентом Петром Порошенком, прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком та міністром оборони Степаном Полтораком для обговорення тривалої агресії Росії проти України.

Відео - найголовніше

Дипломатія образів Олени Зеленської у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:45 0:00
XS
SM
MD
LG