Спеціальні потреби

Державний департамент США: стабільність в Україні під загрозою


Марі Гарф

«Ми продовжуємо спостерігати за невідповідністю між словами і діями Росії і сепаратистів в Україні, що ставить під загрозу Мінські угоди і стабільність у регіоні», – сказала представник Держдепартаменту США Марі Гарф у ході щоденного брифінгу, підкресливши, що, незважаючи на декларовану підтримку режиму припинення вогню , умови перемир’я постійно порушуються на ділі.

Як приклад Гарф привела обстріл села Піски, в якому працювали спостерігачі ОБСЄ. «Ми засуджуємо цей напад, в ході якого приблизно сім чоловік з числа українських військових отримали поранення, а життя спостерігачів ОБСЄ опинилося під загрозою», – заявила Марі Гарф.

Заступник прес-секретаря Держдепартаменту високо оцінила діяльність місії ОБСЄ в Україні, співробітники якої продовжують роботу, незважаючи на загрозу їхньому життю. Гарф знову закликала сторони конфлікту забезпечити безперешкодний доступ спостерігачам ОБСЄ.

«Росії і підтримуваним нею сепаратистам доведеться дорого заплатити, якщо умови Мінських угод не будуть виконані», – підкреслила Гарф.

Представник Держдепартаменту висловила надію на те, що представники всіх сегментів політичного спектру Росії знову отримають можливість публічно і відкрито висловлювати свою точку зору. Про Росію і сепаратистів будуть судити не за словами, а за справами, зазначила заступник прес-секретаря зовнішньополітичного відомства США.

XS
SM
MD
LG