Спеціальні потреби

США закликали владу України «негайно покласти край конфронтації на Майдані»


Джей Карні
Джей Карні
США закликали негайно зупинити ескалацію насильства в Україні.

Прес-секретар Білого дому Джей Карні заявив, що адміністрація США засуджує насильство в Україні і закликає владу країни відновити діалог з лідерами опозиції.

«Ми продовжуємо засуджувати насильство на вулицях України і надмірне застосування сили обома сторонами. Силою кризу не вирішити», - заявив Карні на брифінгу в Білому домі у вівторок.

«Для того, щоб відновити мир і стабільність, ми закликаємо президента Януковича негайно зменшити напругу і покласти край конфронтації на Майдані. Ми також закликаємо його відновити діалог з опозиційними лідерами сьогодні, щоб знайти консенсус щодо України», - зазначив прес-секретар Білого дому.

Тим часом, за повідомленням МОЗ, кількість загиблих унаслідок масових заворушень у Києві 18 лютого збільшилася до 26 людей.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG