Спеціальні потреби

США і Південна Корея привітали Угоду про вільну торгівлю


Мітинг у Сеулі на підтримку Угоди про вільну торгівлю між США та Південною Кореєю
Мітинг у Сеулі на підтримку Угоди про вільну торгівлю між США та Південною Кореєю

Президент Барак Обама і його південнокорейський колега Лі Мен Бак привітали Угоду про вільну торгівлю між обома країнами, яка набирає чинності сьогодні 15 березня.

Хоча договір про вільну торгівлю між США та Південною Кореєю був підписаний у 2007 році, законодавці обох країн схвалили його щойно наприкінці минулого року. Політична опозиція до угоди та зміна уряду обох країн призвели до затягування ратифікації.

За повідомленням Білого дому, у четвер Барак Обама потелефонував президенту Південної Кореї і подякував йому за «тісну співпрацю» у реалізації угоди.

Президент Обама заявив, що договір є явним прикладом партнерства між США і Південною Кореєю, який підвищить товарообіг і принесе користь обом країнам.

Угода про вільну торгівлю між Вашингтоном і Сеулом стала найбільшою торговельною угодою США після 1994 року, коли було укладено Північноамериканську угоду про вільну торгівлю (НАФТА) з Мексикою та Канадою.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG