Спеціальні потреби

Конгрес виявив «кризу» в Секретній службі


Відповідно до нового звіту Конгресу США, Секретна служба знаходиться «в кризовому стані» після багаторічних скорочень бюджету і стикається з такими проблемами, як «систематичне» неефективне управління і низький моральний дух співробітників, число яких постійно скорочується.

Звіт, який опублікував у четвер Комітет з нагляду і реформ державного управління, став результатом тривалого розслідування відносно відомства, яке відповідає за забезпечення безпеки президента, віце-президента та їх сімей. Розслідування було розпочато у зв’язку з серією скандалів, пов’язаних з неналежною поведінкою агентів Секретної служби і прогалинами в системі безпеки.

Серед численних помилок відомства, перелічених у звіті, згадується інцидент, що стався в жовтні 2014 року, коли озброєний охоронець з кримінальним минулим опинився в одному ліфті з президентом Обамою, коли той відвідував Центри з контролю і запобігання захворювань в Атланті. Місяць раніше, людина, що вдавала члена Конгресу, зуміла пройти за куліси, оминувши охоронців Секретної служби, і зустрітися з президентом під час прийому Негритянського кокусу (Black Caucus) Конгресу.

У 2013 році чотири особи вирушили на риболовлю на озері за будинком віце-президента Джозефа Байдена в Делавері і не були виявлені, поки сусіди не звернулися до Секретної служби.

Одне з найсерйозніших порушень було допущено в 2014 році, коли ветеран армії США перестрибнув через паркан Білого дому, пробіг по галявині і зайшов в будівлю з ножем в кишені.

Автори звіту також посилаються на електронне листування між агентами Секретної служби, в якому ті обмінювалися жартами про майбутні контакти з повіями в Картахені, Колумбія, куди вони готувалися відправитись, супроводжуючи президента Обаму в ході його візиту на економічний саміт в 2012 році. У скандалі були замішані більше десяти агентів і службовців, що змусило і громадськість, і Конгрес звернути підвищену увагу на діяльність відомства.

Дивіться також: Хірург чи мільярдер: хто отримає республіканську номінацію на вибори у США

Хірург чи мільярдер: Хто отримає республіканську номінацію на вибори у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

XS
SM
MD
LG