Спеціальні потреби

Службовці охорони президента США причетні до нового скандалу


Перед Білим домом
Перед Білим домом

Розпочалося слідство у справі двох високопоставлених службовців Секретної служби США, звинувачених у тому, що вони врізались службовою машиною в захисну огорожу біля Білого дому. Це сталося після нічної гулянки зі споживанням алкоголю.

Згідно з повідомленням, яке зв’явилося в середу у газеті «Вашингтон пост», місцева поліція і Секретна служба розслідували саме справу підозрілого пакету неподалік Білого дому, коли звинувачені службовці намагалися в’їхати на територію, яка була закритою.

Згідно з газетою, службовці на місці події хотіли арештувати агентів і перевірити їх на стан нетверезості, але їм доручено звільнити обох агентів.

Один з агентів виявився другим за рангом командиром частини, що відповідає за особисту охорону президента Барака Обами. Слідство веде Міністерство внутрішньої безпеки США, якому підпорядкована Секретнга служба.

Як заявив представник Секретної служби Браєн Лірі, якщо виявиться, що «мала місце невідповідна поведінка, буде винесено рішення на основі передбачених норм і правил».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG