Спеціальні потреби

Зловмисник, який переліз через паркан Білого дому - ветеран війни в Іраку


Білий дім
Білий дім

Як повідомила влада США, людина з ножем, що в п’ятницю перестрибнула паркан і опинилася на обгородженій території Білого дому, виявилася нагородженим ветераном війни в Іраку.

В неділю представники військового відомства повідомили, що 42-річний Омар Ґонсалес служив у збройних силах США з 1997 по 2003 рік, а потім з 2005 по 2012 рік, після чого звільнився за станом здоров'я. Протягом дев'яти років війни в Іраку він побував там три рази.

Після інциденту минулої п'ятниці Секретна служба США, що відповідає за захист президента та його сім'ї, посилила охорону Білого дому і патрулювання прилеглої території. Розпочато розслідування.

Порушник перестрибнув через огорожу резиденції американського президента і рушив до західного крила Білого дому, ввійшовши в будівлю. Відтак співробітники Секретної служби його затримали.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG