Спеціальні потреби

Питання імміграції і торгівлі в центрі уваги виборчої кампанії у США


Кандидат у президенти США від Республіканської партії Мітт Ромні звертає головну увагу у своїй кампанії на економіку та інші питання внутрішньолї політики. У промові в понеділок він також порушить справу імміграції.

Ромні виголосить промову до присутніх в Латиноамериканській торговельній палаті в Лос-Анджелесі. Він планує сказати присутнім, що співпрацюватиме з Конгресом для прийняття «імміграційних законів, які будуть справедливими і такими, які можна запровадити в життя». Він звинуватив президента Обаму в тому, що той не виконав подібної обіцянки, зробленої під час президентської кампанії 2008 року.

Метою Ромні є отримати підтритимку тієї групи виборців, яка у 2008 році назагал підтримала Обаму.

Президент Обама, згідно з передбаченнями, повідомить про подання торговельної скарги проти Китаю з приводу урядових субсидій для китайської автомобільної промисловості. Метою Обами є заручитися підтримкою серед виборців у важливому штаті Огайо, з його виробничою основою, де багато робітників звинувачують Китай у нечесній конкуренції.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG