Спеціальні потреби

Кампанія у США: в Алабамі і Міссісіпі проходять попередні вибори


Претендент на кандидатуру в президенти від Респубілканської партії Рік Санторум
Претендент на кандидатуру в президенти від Респубілканської партії Рік Санторум

Виборці у південних штатах Алабама та Міссісіпі голосують на попередніх виборах Республіканської партії. Результати опитувань вказують на те, що підтримка виборців між трьома головними претендентами на республіканську номінацію є майже однаковою.

У понеділок, Мітт Ромні, Рік Санторум і Ньют Ґінґрич відвідували райони і спілкувалися з мешканцями цих переважно консервативних штатів.

Перемога в Алабамі чи Міссісіпі є ключовою для Ромні. Колишній губернатор штату Массачусетс вже завоював голоси 40% делегатів із 1144, необхідних для здобуття кандидатури від Республіканської партії на президентських виборах у листопаді. Проте він далі намагається привабити до себе найбільш консервативних республіканців, які схильні голосувати за його головного суперника екс-сенатора Ріка Санторума.

Втім згідно з результатами опитування, проведеного телеканалом ABC News і газетою Washington Post, на «гіпотетичних» президентських виборах, Ромні випереджає Барака Обаму 49% - 47%.

Колишній спікер Палати Представників Ньют Ґінґрич сподівається на перемогу на півдні США, вигравши «праймеріз» минулого тижня у його рідному штаті Джорджія. Поразка в одному або обох штатах може спонукати республіканців закликати його припинити участь у внутрішньопартійних перегонах.

У вівторок також відбуваються партійні збори - «кокуси» Республіканської партії на Гаваях та на території Американського (Східного) Самоа.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG