Спеціальні потреби

У США розпочався черговий політичний сезон


У США розпочався черговий політичний сезон
У США розпочався черговий політичний сезон

Результати нового опитування громадської думки вказують на те, що опозиційна Республіканська партія має очевидну перевагу перед виборами до Конгресу, що відбудуться на початку листопада.

Результати опитування оприлюднили телеканал NBC News і газета Волл-стріт джорнел у вівторок, після Дня праці, який традиційно вважається початком передвиборчої кампанії.

Згідно з результатами, кількість американців, які схвалюють те, як президент Обама веде економічні справи, уперше впала нижче 40 відсотків.

Республіканці розраховують, що їм вдасться перебрати від демократів контроль у Конгресі. Результати опитування дають їм 9-відсоткову перевагу над Демократичною партією серед імовірних виборців. Шестеро із десяти виборців кажуть, що, на їх думку, країна знаходиться на неправильному шляху, і майже дві третини заявили, що вона занепадає.

Проте була також і добра новина для демократів. Результати опитування вказують, що серед усіх зареєстрованих виборців обидві партії мають однакову підтримку – що вказувало б, що демократи можуть зменшити здобутки республіканців, якщо до виборчих пунктів піде велика кількість громадян.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG