Спеціальні потреби

Президент Обама заявив, що закриття нафтової свердловини – це добра новина


Президент Обама заявив, що закриття нафтової свердловини – це добра новина
Президент Обама заявив, що закриття нафтової свердловини – це добра новина

Президент Обама заявив, що закриття нафтовою компанією Бритиш Петроліум свердловини на дні Мексиканської затоки – це добра новина, але додав, що неясно, чи ковпак залишиться на місці і назавжди зупинить витік нафти.

Виступаючи в п’ятницю у Білому домі, Обама сказав, що урядові науковці і незалежні експерти вивчають дані перевірки ковпака на свердловині.

Керівники Бритиш Петроліум кажуть, що вони задоволені результатами попередніх випробувань ковпака, який зупинив витік нафти з пошкодженої свердловини на дні Мексиканської затоки.

Представник БП Стів Райнгарт сказав у п’ятницю Голосу Америки, що тиск нафти у ковпаку збільшується, що є доброю ознакою. Він додав, що низький тиск був би ознакою, що з іншої частини свердловини витікає нафта.

Він також сказав, що апарат дистанційного керування, який спостерігає дно Мексиканської затоки в районі свердловини поки що не виявив доказів витоку нафти або газу.

У четвер, уперше від місяця квітня, вдалося зупинити вилив нафти з пошкодженої свердловини.

За приблизними підрахунками, до часу поставлення ковпака – води Мексиканської затоки щодня витікало 60 000 барелів нафти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG