Спеціальні потреби

Клінтон взяла на себе відповідальність за безпеку дипмісій США


Державний секретар Гілларі Клінтон взяла на себе відповідальність за напад минулого місяця на консульство США у Лівії кажучи, що її обов’язком є забезпечувати безпеку співробітників Державного департаменту по всьому світу.

В телеінтерв’ю під час візиту до Перу у понеділок, Клінтон зазначила, що президент Барак Обама і віце-президент Джозеф Байден не надто добре обізнані про специфічні рішення, які приймають професіонали у сфері забезпечення безпеки.

Держсекретар зазначала, що обставини такого нападу, який стався 11 вересня, і внаслідок якого загинув посол США Кристофер Стівенс та троє інших амертиканців, не завжди відразу ясні.

Напад і реакцію на нього адміністрації Обами стали одним з головних питань президентської передвиборчої кампанії. Кандидат у президенти від Республіканської партії Мітт Ромні піддав критиці Обаму за брак відповідних заходів безпеки у консульстві США у Бенгазі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG