Спеціальні потреби

Президент Південної Кореї виступила у Конгресі США


Президент Південної Кореї Пак Кин Хе в середу виступила на спільному засіданні Конгресу США в рамках свого візиту до Вашингтона, основною темою якого стали переговори у питанні Північної Кореї.

Пак Кин Хе подякувала Конгресу за підтримку її країни і заявила, що бачення світу, вільного від ядерної зброї, мусить початися на Корейському півострові, де Південь живе в страху перед ядерним нападом з боку Півночі.

У вівторок після зустрічі з президентом Бараком Обамою в Білому домі Пак Кин Хе заявила, що Сеул і Вашингтон не повинні терпіти загрози з боку КНДР.

У свою чергу, президент Обама заявив, що США готові до дипломатичних контактів з Північною Кореєю, якщо вона вибере «мирний шлях», але підкреслив, що погану поведінку Пхеньяна не винагороджуватимуть.

За словами Обами, часи, коли Північна Корея могла створювати кризи і вимагати поступок, «пройшли». США і Південна Корея «єдині як ніколи», а Північна Корея - «ізольована як ніколи», заявив він.

«Якщо Пхеньян розраховував на те, що його недавні погрози вб'ють клин між Південною Кореєю і Сполученими Штатами або, якимось чином, змусять міжнародне співтовариство поважати Північну Корею, сьогодні ми отримали нові докази того, що північнокорейський режим знов прорахувався», - сказав Обама.

Представники Білого дому повідомили, що зустріч двох лідерів була покликана знову підтвердити зобов'язання США щодо захисту Південної Кореї.

Президент Обама повідомив, що він і південнокорейський лідер також дійшли згоди продовжити дію історичної торговельної угоди і партнерства у сфері «чистої» енергетики між двома країнами.

Президент Пак Кин Хе перебуває у США з п'ятиденним візитом, який розпочався у понеділок з відвідин штаб-квартири ООН в Нью-Йорку.

У четвер південнокорейський лідер, яка очолює делегацію з понад 50 представників ділових кіл Південної Кореї, відвідає Лос-Анджелес, де зустрінеться з корейськими підприємцями.
XS
SM
MD
LG