Спеціальні потреби

Американські військові та законодавці обмірковують становище в Іраку і Сирії


Бойовики «Ісламської держави» в Північній Сирії
Бойовики «Ісламської держави» в Північній Сирії

Плани президента Барака Обами щодо боротьби з екстремістським угрупованням «Ісламська держава», за всіма ознаками, будуть у центрі уваги важливих нарад міністра оборони, голови Об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил США та групи законодавців у Вашингтоні, які обмірковуватимуть ситуацію на Близькому Сході.

Міністр оборони Еш Картер і генерал Мартін Демпсі мають давати свідчення перед комітетом Палати представників з питань збройних сил. Тиждень тому президент Обама повідомив про плани надіслати до Іраку більше американських інструкторів, які навчатимуть місцевих солдатів.

Американські інструктори – 450 військовослужбовців – будуть розгорнуті в провінції Анбар у рамках планів посилення іракських військ з метою звільнення ними адміністративного центру провінції міста Рамаді та інших районів, захоплених угрупованням «Ісламська держава».

Президент Обама відкинув заклик критиків, які вимагають надіслати сухопутні війська для участі в бойових діях, віддаючи перевагу уже повітряним ударам проти об’єктів «Ісламської держави» в Іраку та Сирії протягом останніх десяти місяців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG