Спеціальні потреби

Байден перебуває з візитом в Іраку


Віце-президент Джозеф Байден відзначає День незалежності США з американськими військовослужбовцями в Іраку.

На порядку денному візиту американського високопосадовця – розмови з прем’єр-міністром Іраку Нурі аль-Малікі і його головним суперником на цю посаду Аядом Аллаві, як також зустріч з іракським президентом Джалалом Талабані.

Байден також насолоджувався іронією проведення в одному з палаців Саддама Гуссейна церемонії надання громадянства США групі амриканських військових кажучи, що «перебуваючи в цьому мармуровому палаці ми свідчимо про те, що все, що Саддам представляв, було брехнею. Для мене це просто – чудово».

Від часу парламентських виборів 7-го березня, іракські політики сперечаються щодо того, хто керуватиме країною. Насильство в Іраку не вщухає.

У розмові з кореспондентами у суботу, Байден висловив сподівання, що в Іраку буде сформований уряд, який представлятиме усі прошарки суспільства.

Іракські офіційні особи побоюються, що бойовики використовують політичний застій в країні, аби підважити плани щодо встановлення безпеки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG