Спеціальні потреби

Сенат США обмірковує питання угоди про іранську ядерну програму


Сенат США обговорює законопроект, який дав би Конгресу можливість перегляду ядерної угоди між Іраном і групою шести провідних країн світу.

Пропозиція щодо цього мусить бути схвалена Сенатом, після чого також Палатою представників перед тим як буде передана президенту Обамі для підпису. Вже раніше президент Обама дав зрозуміти, що підпише законопроект.

Законодавці хочуть вивчити текст угоди про ядерну програму Ірану, щоб запевнитись, що Іран не зможе виготовити ядерну зброю. Також державний секретар Джон Керрі мав би представити документ про те, як Сполучені Штати і МАГАТЕ перевірятимуть виконання Іраном її положень.

Законопроект також закликає Обаму звітувати перед Конгресом що шість місяців про ядерну програму Ірану. Він вимагає від Конгресу офіційно схвалити угоду шляхом голосування.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG