Спеціальні потреби

До Сирії прибуде підрозділ американських сил спеціального призначення


Військовослужбовці американських сил спеціального призначення

Американські офіційні особи повідомили, що до Сирії буде надіслано невелику групу американських сухопутних військ. Американсські військовослужбовці «служитимутиь порадами і допомагатимуть» опозиційним угрупованням. У попередніх повідомленнях говориться, що метою сил спеціального призначення є боротьба з екстремістським угрупованням «Ісламська держава».

Високопоставлений представник американської адміністрації заявив у п’ятницю, що президент Обама дав дозвіл надіслати до північного регіону Сирії невеликий загін сил спеціального призначення – менше 50 військовослужбовців.

Ці сили координуватимуть дії місцевих частин і приєднаються до коаліційних зусиль у боротьбі з «Ісламською державою». Це перший раз американські сухопутні сили будуть офіційно надіслані до Сирії для виконання рейду або конкретного завдання.

Репортерам у Білому домі повідомлено, що Обама також схвалив наради з іракськими лідерами для встановлення сил спеціального призначення, щоб збільшити зусилля для послаблення та знищення лідерів і мереж ІДІЛ.

У рамках нових заходів президент також доручив розташувати на базі НАТО Інджирлик у Туреччині додаткові літаки А-10 та F-15.

Високопоставлений службовець адміністрації Обами заявив, що після ознайомлення з дотеперішніми заходами проти ІДІЛ, США посилюють боротьбу з екстремістами.

Дивіться також: Місцеві вибори по-американськи: Так поводиться кандидат, якому нічого ховати від виборців

Місцеві вибори по-американськи: Так поводиться кандидат, якому нічого ховати від виборців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Відео - найголовніше

Врятовані з України коти знайшли дім у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00
XS
SM
MD
LG