Спеціальні потреби

Економіка США розвивається швидшим темпом, ніж передбачалося


Міністерство торгівля США оприлюднило новий звіт, згідно з яким темп розвитку американської економіки в квітні, травні та червні сягав 2,6 відсотка річно.

Звіт про валовий внутрішній продукт, оприлюднений у п’ятницю, вказує, що на прискорений розвиток вплинули споживчі і ділові витрати.

Звіт бере до уваги всі товари і послуги в країні і вважається найширшою оцінкою стану економіки. Звіт оснований на попередніх даних і може бути змінений після отримання повнішої інформації. Таку коректу було зроблено щодо зростання ВВП за місяці січень, лютий і березень.

Дональд Трамп, ще будучи президентським кандидатом, вів кампанію на обіцянці прискорити розвиток економіки до трьох або й більше відсотків шляхом скорочення регулювання, податків і змінити програми медичного страхування при одночасному збільшенні витрат на інфраструктуру. У той час як він скоротив деякі регулювання, більшість інших економічних планів президента і далі перебуває в Конгресі, хоча в обох палатах законодавчого органу республіканці мають більшість.

Дивіться також: Згідно з новими дослідженнями, кава може продовжити ваше життя

Згідно з новими дослідженнями, кава може продовжити ваше життя. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG