Спеціальні потреби

У США зменшилася кількість безробітних


У США зменшилася кількість безробітних
У США зменшилася кількість безробітних

У місяці грудні кількість безробітних у Сполучених Штатах різко зменшилась, досягаючи 9.4% робочої сили. Тепер безробіття найменше за останні півтора року.

В оприлюдненому у п’ятницю звіті Міністерства праці говориться, що кількість робочих місць в економіці Сполучених Штатів збільшилась на 103 тисячі. Це більша кількість, ніж місячна середня за 2010 рік, але дещо менше, ніж передбачала більшість експертів. Все-таки, офіційні особи вітають збільшення кількості робочих місць у грудні. Слід пам’ятати, що за місяці економічної кризи вісім мільйонів американців втратили працю.

Зменшення кількості безробітних частково спричинене тим, що люди знаходять працю, але також і тим що інші так знеохочені, що вони припинили пошуки, тому що думають, що і так нічого не зможуть знайти. У США не вважається безробітними тих, хто активно не шукає праці.

Найновіший звіт про рівень безробіття вказує на те, що американська економіка поволі виходить з найгіршої за кілька десятиліть рецесії, але дуже повільним темпом.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG